Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem hiszek ilyesmiben, de...

Nem hiszek ilyesmiben, de lehet hogy megszállt valami?

Figyelt kérdés

Már rengetegszer előfordult az évek során hogy amikor nagyon nehezen tudok elaludni akkor egyszercsak "megbénulok" nem tudok mozogni csak nagyon nehezen és minimálisan. Viszont eszméletemnél vagyok látok,hallok mindent de nem tudok mozogni. Elofőrdult az is hogy mondtam valamit ismeretlen nyelven , utána néztem "holtnyelv" nek hívják.

Ez általában akkor van amikor egyedül vagyok a lakásban. Volt olyan is hogy telefonálni próbáltam de nem tudtam megszólalni. Másnap megkerdezték tőlem miért hívtam fel az éjszaka kellős közepén és miért nem szólaltam meg.


2016. júl. 31. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Annak más tünetei vannak, azért bénulsz meg mert alvás közben termelődik egy anyag ami lebénítja az izmokat (hogy alvás közben ne fuss el ha azt álmodod)

A holt nyelv lehetett halandzsa nyelv is, amibe simán bele tudod magyarázni hogy holtnyelv. A telefonos sem tűnik gyanúsnak nekem

2016. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem alszom ilyenkor.Mint mondtam ébren vagyok tudatomnál látok és hallok mindent ami körülöttem forog, autók hangját.... mindent. Vagy ha megy egy film azt is látom és értem is közben. Csak egyszerűen nem tudok mozogni néha olyan görcs áll a karjaimba vagy a lábambaj, hogy majd besz@rok.
2016. júl. 31. 17:04
 3/4 anonim válasza:
2016. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alvási bénulás jó magyarázat, de az nem görcsös. Iszol rendesen?
2016. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!