Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy el tudjak aludni?

Mit tegyek hogy el tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Negyed 11 óta próbálok elaludni,de nen bírok.. És már napok óta így megy..Pedig nem ittam semmit ami felpörgetne(pl. kávé,kóla).

2016. aug. 2. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy pohár sört, az lehet elálmosít, de ha tudod, hogy téged nem, akkor ne tedd, dobj be egy xanax-ot. ;)
2016. aug. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Fáradj el napközbe, dolgozh, attól tuti kidőlsz majd..!
2016. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 14 éves vagyok
2016. aug. 2. 01:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyal meg egy pohar tejet,tuti alvas!:)
2016. aug. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hallgass halkan valami nyugtató, monoton zenét, olvasgasd a töri könyvet, igyál langyos mézes tejet, szellőztess a szobában, csinálj valamit, amiről tudod, hogy elálmosít, keress neten tippet ezzel kapcsolatban, ha még nem tetted.
2016. aug. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És tényleg fáraszd ki magad nap közben, pl sporttal vagy bármilyen aktív fizikai tevékenységgel, meg szellemileg sem árt. A lényeg, hogy ne csak ülj a házban, menj ki a szabadba.

Amúgy mikor kelsz? Lehet, hogy csak kevesebb alvásra van szükséged.

2016. aug. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
9-kor szoktam kelni
2016. aug. 2. 08:03
 8/8 shiba inu válasza:
én általában uncsi matekfeladatokon szoktam gondolkodni vagy elmondom magamban a szorzótáblát(bár általában csak a feléig jutok)
2016. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!