Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kikéne venni a mandulámat?...

Kikéne venni a mandulámat? Többi lenn👇👇

Figyelt kérdés
Sziasztok.13 éves vagyok és mindig is nagy volt a mandulám és az orrmandulám is de az orvos aztmondta hogy ezt még kinőhetem és anyáék amúgy sem engedték a műtétet.Nem volt nagyobb bajom a horkolásnál de most június vége óta nemtudok orron át lélegezni...náthás is vagyok szoval szinte mindig fújom az orrom de nem mindig jon ki az aminek ki kene jonnie csak fujom a "semmit" attól félek hogy ez nem fog elmúlni.Ha kifújom utána még pár másodpercig tudok orron át lélegezni de aztan azt veszem eszre hogy nem es pedig nem kell orrot fujnom...Az alvás is nagyon rossz, nemtudok csukott szájjal aludni.Ez annxira zavar..Orvoshoz meg nem nagyon tudok elmenni mert apa anya reggel dolgozik es nekem kell vigyaznom a kistesoimra...(es este nyolckor mar nem rendel a vedonom)
2016. aug. 2. 01:43
 1/2 anonim válasza:

Szia

Nekem is ki van véve az orrmandulám sokszor voltam náthás,horkoltam meg ilyenek. És kiskoromba pár évesen ki lett véve az orrmandulám meg mütöttek nem fájt meg semmi annyi volt a legnagyobb gondom utána mindenből 2 őt láttam :) de az elmúlt 1 óra múlva. Azóta semmi bajom vele azóta kevesebbszer vagyok beteg horkolás is elmúlt jobban kapok levegőt is.14/f

2016. aug. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyok a manduláid és gyakran begyulladnak jobb volna minél előbb kivetetni.A horkolás miatt nézd meg a nyelvcsapod,ha túl nagy,hosszú,attól is lehet gond a légzésnél is.
2016. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!