Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

3 éve meghalt a nagymamám, ami miatt súlyosan elkezdtem stresszelni. Pánikbeteg lettem, a mai napig pszichológushoz járok. Télen vettem észre, hogy aranyerem lett. Nem fáj, nem vérzik, csak zavar. Ahogy elkezdtem járni pszichológushoz, azt vettem észre, hogy egyre kisebb lesz az aranyér, majd nyárra (kb júliusra), teljesen el is múlt. 1 hete elköltöztünk, rájöttem, hogy 3 hét múlva újra iskola, és megint előjött az aranyér. Valószínűnrk tartom, hogy nekem a stressz okozza. Esetleg tudnátok tippeket mondani,hogy hogyan tudnék megszabadulni tőle? Előre is köszönöm!

16/L



2016. aug. 7. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ra kupot, kremet, meg igyal sok vizet es egyel rostosat (foleg zoldseget)
2016. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!