Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Kerlek segitesetek fontos?! 14/L

Sziasztok most osszel leszek 14 eves ... Van egy elegge nagy problemam ... Mindienki szerint nagyon vekony vagyok.. Kb 165 cm vagyok es 43 kg es mielott barki irja h egyel tobbet megallas nelkul eszem de tancolok es talajtornazom szinte allandoan akar egybol kaja utan is igy ez nm latszik meg rajtam . Elegge deszka csak vagyok es a bokam illetve az alkarom alapbol nagyon vekony es oda meg nm tudok hizni vagy erosodni talan bokara egy picit tudtok ajanlani h ebben a hatralevo egy honapban mit tegyek ?! Azt szeretnem elerni h levesbe legyek deszka mire ujra itt az iskola es azeretnek kicsit fenekre es mellre is hizni es erositeni .

2016. aug. 8. 12:54  Privát üzenet  

A válaszok
Ez így elég nehéz ha folyton mozogsz , valamit csökkents ebből . 6 után egyél este , tésztásat sajtosat , mogyorókrémeset , sok sült burgonyát ,sós mogyorót , banánt , vajkrémes tönkölyzsemlét . Üdítők azok nem segítenek .

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. aug. 8. 13:02 Privát üzenet

Szerintem ne hallgass az előző válaszolóra, ne csökkentsd a mozgást, mert az egészséges.

Igazából szerintem örülj neki, hogy vékony vagy, a nők nagy része pont hogy fogyni akar, te legalább szerencsés vagy :D

De ha tényleg zavar, akkor próbálj meg picit többet enni, illetve olyan kajákat amikben több a kalória (de nem chipszre vagy más egészségtelen dolgokra gondolok)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. aug. 8. 13:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire fontos, gogy orvoshoz menjek?
Mennyi ideig tart a rozsahimlo?
Milyen gyakorlatokat ajanlotok?
Lehet, hogy hülye kérdés, de hol lehet kapni bioflavonoidokat?
Segitesetek! Fontos munkához kellene a facebook. Most nem engedi hogy belépjek egyetlen prograom sem. Mit tegyek?
Nagyon fontos, ideges vagyok, légyszi segítesetek, mitől folyik barna váladék a hüvelyemből? (bőv. Lent)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!