Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kerlek segitesetek fontos?! 14/L

Kerlek segitesetek fontos?! 14/L

Figyelt kérdés
Sziasztok most osszel leszek 14 eves ... Van egy elegge nagy problemam ... Mindienki szerint nagyon vekony vagyok.. Kb 165 cm vagyok es 43 kg es mielott barki irja h egyel tobbet megallas nelkul eszem de tancolok es talajtornazom szinte allandoan akar egybol kaja utan is igy ez nm latszik meg rajtam . Elegge deszka csak vagyok es a bokam illetve az alkarom alapbol nagyon vekony es oda meg nm tudok hizni vagy erosodni talan bokara egy picit tudtok ajanlani h ebben a hatralevo egy honapban mit tegyek ?! Azt szeretnem elerni h levesbe legyek deszka mire ujra itt az iskola es azeretnek kicsit fenekre es mellre is hizni es erositeni .
2016. aug. 8. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így elég nehéz ha folyton mozogsz , valamit csökkents ebből . 6 után egyél este , tésztásat sajtosat , mogyorókrémeset , sok sült burgonyát ,sós mogyorót , banánt , vajkrémes tönkölyzsemlét . Üdítők azok nem segítenek .
2016. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hallgass az előző válaszolóra, ne csökkentsd a mozgást, mert az egészséges.


Igazából szerintem örülj neki, hogy vékony vagy, a nők nagy része pont hogy fogyni akar, te legalább szerencsés vagy :D


De ha tényleg zavar, akkor próbálj meg picit többet enni, illetve olyan kajákat amikben több a kalória (de nem chipszre vagy más egészségtelen dolgokra gondolok)

2016. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!