Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két gyerkőcöm örökölte apjuk...

Két gyerkőcöm örökölte apjuk vércsoportját, születés után mindkettőjük vércserét kapott, mert összeférhetetlenség miatt besárgultak. Harmadik gyereknél mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Én 0 Rh+, Apa B Rh+, gyerekek B Rh+.

Szülés után másnapra nagyon magas lett a bilirubin értékük, rögtön koraszülött osztályra kerültek, mert csak ott tudták őket ellátni megfelelően. Alulról, felülről kék fény, 10 napig antibiotikum... nem volt egyszerű, de ahogy elkezdtem őket szoptatni, máris ugrásszerűen javultak az értékek. Ezt az összeférhetetlenséget is meg lehet előzni, ahogy az RH-ast?



2016. aug. 16. 11:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben aktuális lett a kérdés, 6 hetes kismama vagyok.😊 aki tud valamit erről, kérem hogy segítsen, hátha mégis megelőzhető a baj. Köszönöm szépen!
2018. ápr. 9. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!