Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap lessz 4hete hogy volt...

Holnap lessz 4hete hogy volt abortuszom. Es felek hogy ne talan valami gond van velem?! Rettegek. Ez normalis? A tobbi lennt.

Figyelt kérdés

Szoval.. holnap lessz 4hete hogy volt abortuszom es a doki mondta hogy 2het utan lehet szexualis eletet elni.. en kivartam baratommal a 2es fel hetet..es vedekeztunk gumival es nem is ment el mert elore abba hagytuk mert nagyon nagy felelem van bennem amiutan ezt at eltem..s attol felek hogy megint terhes vagyok.. holnap kell vissza mennem a nogyogyaszomhoz kontrollra.. de rettegek a terhessegtol.. ez paranoia vagy mi? Ez normalis?? Vagy tenyleg terhes vagyok? Rettegek.. depresszioba vagy ujra..sott.. azota is.. s nemtudom hogy ebbol hogy masszak ki vagy hogy ez igaz e..

Akinek van ilyennel kapcsolatban elmenye attol varnek valaszt.

Elore is koszonom.

19/L


2016. aug. 16. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A dokid rosszul mondta.

Abortusz után 4-6 héttel kell megjönnie a menstruációdnak, UTÁNA lehet csak szexelni.

Ne a terhességtől félj, hanem hogy inkább nem-e okozott valami bajt a korai szex. Ezt nézesd meg a dokival.

2016. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

koszonom valaszod..

es az biztos hogy a terhessegtol nem kell felnem?

a doktor aki mutott o mondta a ket hetet..10-14napot mondott.. de megnezetem..

2016. aug. 16. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már a legelején felvette a gumit, akkor nem kell félned.
2016. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hétig kell szüneteltetni a szexuális együttlétet.
2016. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!