Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 7 napja késik a menstruáci...

Már 7 napja késik a menstruációm. Csináltam már két tesztet, de mindkettő negatív lett. Most akkor lehetek terhes attól függetlenül, hogy negatívak lettek a tesztek és mennyit várjak még a következő teszt elvégzésénél?

Figyelt kérdés
Viszont van hogy émelygek és hányingerem van, a melleim két napja fel vannak duzzadva és folyton a sós ételt kívánom.

2016. aug. 17. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy mikor csináltad a teszteket és milyen vizeletből.

Ha mondjuk 2 napos késésnél délután teszteltél, akkor az alacsony HCG szint miatt, ha terhes vagy, abból még lehet pozitív teszt.

Viszont ha mondjuk ma reggeli vizeletből végzett teszt negatív, akkor nem biztos, hogy terhes vagy.

Az émelygést, hányingert meg okozhatja gyomorrontás, vírus is, a különböző ételek utáni kívánósságot pedig vitamin, vagy ásványi anyag hiány is okozhatja, a mellfájdalmat pedig az, hogy éppen meg fog jönni.

Szóval nyilván, ha élsz nemi életet, akkor lehetsz terhes, de azért nem csak emiatt lehetnek bármilyen tüneteid, vagy késhet a vérzésed.

Ha továbbra sem jön meg, 3-4 nap múlva ismételj tesztet reggeli vizeletből, de ha az is negatív, akkor nem gondolnám, hogy terhes vagy.

2016. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma délután csináltam egy tesztet és vasárnap délután.
2016. aug. 17. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is késik 5 napja,negatív teszt mellett. Nálad mi újság azóta?
2016. aug. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem azóta 12 nap késés után megjött sajnos , de nem adjuk fel és most jobban ráállunk a baba projektre.
2016. aug. 30. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Nekem holnap lesz 12 napja,h késik. Tegnap reggel csináltam tesztet,szintén negatív.
2016. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!