Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdek beleőrülni. Mit tegyek?...

Kezdek beleőrülni. Mit tegyek? 17/l

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni,se enni mar.Anyukam folyamatosan rosszul van,kiderult,hogy zsigorodott veseje van,ami nem mukodik.3 fajza vernyomas gyogyszert is szed es igxis magas neki.Meg kell majd muteni a vesejet valoszinuleg.Nagyon feltem ot.Allandoan nezegetem ejjel,hogy lelegzik-e.Nem tudom mi lenne velem nelkule.Nem tudom elviselni,ha barmi baja van,100x inkabb en lehyek beteg,mint o.

2016. aug. 19. 22:24
 1/3 anonim válasza:
éjjel nézegeted hogy lélegzik-e? Ha olyan komoly lenne a dolog hogy bármelyik pillanatban meghalhat, leállhat a légzése akkor 24 órában kórházban kellene tartani nem? De nem tartják . Valószínűleg tényleg meg kell majd műteni. de addigis szerintem inkább aludj éjjelente. ha nem tudsz vegyél be altatót vagy ilyesmit. mert ha tényleg állandóan azt nézegeted akkor valószínűleg elég kialvatlan vagy ami ilyen helyzetben sose előny. próbálj meg ne gondolni a legrosszabra, tegyél meg minden tőled telhetőt amiben segiteni tudsz neki abban segíts. és foglald le az elméd mással mert ha tényleg egész nap csak erre gondolsz abba egy idő után bele fogsz őrülni. amugy ebben a sport sokat segíthet. hogy ne veszítsd el a fejed.
2016. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs idom jelenleg sportolni,hatterszineszkent dolgozom most,napi 14 orakat forgatunk,direkt megyek minden nap,hogy ki tudjam fizetni anya gyogyszereit,nekem o a legfontosabb.
2016. aug. 19. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Első körön el kell fogadni, hogy anyud beteg. Második körön, hogy te nem tehetsz semmit ezért 17 évesen. Anyudnak sem lesz könnyebv ha azt látja, hogy téged tesz tönkre a betegsége. Nyugodt légkörre van szüksége és mivel az élete része vagy ebben te is segíthetsz neki. Beszélgessetek sokat. Oszd meg vele a félelmeidet. Félni nem szégyen, sem pedig anyudat szeretni. Az, hogy egy 17 éves pedig egyedül megbírkózzon ezzel a helyzettel nem elvárás. Ha sokat beszélgettek erről a helyzetről mind a kettőtöknek jó. Ártani nem árt az biztos. Ha arra nem állsz még készen hogy anyuddal erről beszélj írd le. Jobban átláthatóak úgy az érzések. Kérhetsz segítséget pszichológustól is. Lehet van a sulitokban. Kitatást kívánok és gyógyulást anyudnak.
2016. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!