Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetném meg a...

Hogyan növelhetném meg a mellem? Nem olyan kicsi a mellem, de ha ruhába vagyok semmim nincs. Meg nem az számít kinek mekkora, de engem kicsit zavar. Tudom rengeteget nőhet még, de hogyan növelhetném természetesen? Kérlek, ne szóljatok le.

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen nem, talán valami agresszív hormonkészítménnyel lehetne, persze számos mellékhatás árán (pl brutál hízás).
2016. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan. Hidd el ha lehetne, akkor a legtöbb kis mellű nő, már nagymellű lenne. Plasztikával lehet nagyobb. Én is utánanéztem már minden egyéb módszernek, mellmasszázs, vákuumos kezelés, de mindenhol azt írták, hogy az eredmény nem tartós, én meg nem fogom minden héten kétszer átmasszíroztatni a mellemet, meg vákuummal sanyargatni, csak azért, hogy fél számmal nagyobb legyen. Vegyél egy jó melltartót (push up) az csodákat tud művelni.
2016. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat

#1 hízni nem szeretnék, mert amúgyis most fogytam és kellett is, meg fogyással mell is megy le sajnos :( :| de nagyon szépen köszönöm :)

#2 hát igazad van. Én se szeretnék. Inkább megbarátkozok a gondolattal és használom az ötleted ;) köszönöm :D

2016. aug. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!