Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi lehet a bajom? Egy hete megjelentek a testemen lila 1cm es foltok, az öv tájékán és mára piros pontok lettek amik nagyon viszketnek?

Mi ez? És mitől lehet?

Sajnos a rühességre vagy pedig az ágyi poloskákra gondoltam.

Nagyon félek, hogy mi lehet, de ötletem sincs

2016. aug. 25. 11:27  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez micsoda és hogy lehet eltüntetni?
Meg karmolt egy kutya a combomon kb 10-15cms karmolas. Eleinte piros volt kis ver serkent belole, fertotlenitettem, eltelt 3 nap es atvaltott a karmolas fekete szinbe es egy kor...
Eltört az újjam? Kétszer akkora mint a másik kezemen szóval nagyon be van dagadva és pirosas lilás és nagyon fáj szerintetek?
Lehtet hogy h*lye kérdés de? (tobbi lent)
Normális, hogy a hányástól tele lesz az arcom és a nyakam kicsi piros és lila pöttyökkel?
Mitől vannak ilyen kis piros (/lila? ) foltok a lábamon?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!