Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja az álmatlanságot?

Mi okozhatja az álmatlanságot?

Figyelt kérdés

Csüt este 8 van. Szombat reggel 8-tól mostanáig összesen ~3-4 órát voltam képes aludni részletekben. Alapból nem alszom sokat de a napi 4,5-5 órát még én is megugrom. További érdekesség hogy a fáradság teljes hiányát fedeztem fel magamon de a külső tünetek megvannak mint pl erosen süppedt karikás szem, fáradságból eredő alkalmankénti egyensúly vesztés, minimálisan remegő kéz fej, felfogó és tanulási képeszség erős csökkenése, etc. Csak az a klasszikus fáradság érzés nincs meg fejben aminek "segítségével elalszik az ember. Helyette mintha most kelltem volna fel feeling van jelen. Ha a ma esti műszak után sem tudok reggel aludni rendesen mindenképp háziorvosi segítséghez fordulok de kíváncsi lennék azért hogy mi okozhatja.

Megjegyzés. A műszak eleji kávé kivételével semmilyen stimulánst nem fogyasztok (se legális se illegális. Pl. Energia ital, koffein kocka, cola, speed etc etc etc. Csak megemlítem Mielőtt valaki ide írja hogy "álj le a cuccal és tudsz aludni")


A válaszokat előre is Köszi



2016. aug. 25. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az okozhatja, hogy esti műszakban dolgozol.
2016. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3+ éve dolgozom műszakos munka rendben. Sosem okozott problémát
2016. aug. 25. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most lett elege belőle a szervezetednek.
2016. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!