Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnek verado lenni, de...

Szeretnek verado lenni, de kicsit tartok tole. Milyen lesz, mire szamithatok?

Figyelt kérdés

Szoval az van, hogy kulfoldon elek, ez lenne az elso veradasom es kicsit ideges vagyok elotte, mert nem szeretem a tuket, a vervetelt is utalom. Itt meg allitolag egy vastagabb tut dofnek majd belem, kiraz a hideg, ha ra gondolok... Meg felek attol is, hogy esetleg leesik a vernyomasom es rosszul leszek elotte vagy utana...

Szoval, mennyire gazos egy ilyen veradas?



2016. aug. 26. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mint tű fóbiás hisztis pi. múlt hónapba rávettem magam.. Illetve az új háziorvosom akit tisztelek annyira h elmondtam. Amikor megláttam mekkora a tű szivem szerint mondtam van h hagyjuk:D de ki lehet bírni. Vagyis... Hagyjuk én extra nyápic vagyok... 0fájdalom küszöbbel
2016. aug. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni,csak amikor ott vagy tereld el a figyelmedet.
2016. aug. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első véradás előtt fél órával igyál fél deci rumot! Mire beléd bökik a tűt, elszáll a félelmed.
2016. aug. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nagyra ertekelnek, ha alkoholos vert kapnanak tolem, de azert kossz a tippet, ugy tenyleg elviselhetobb lenne...
2016. aug. 26. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
A kismamák is ugyan ezt az alkohol mennyiséget megkapják szülés előtt infuzióban! Úgy hogy legyél nyugodt, senki nem fog megróni érte. De persze, aki nem tud mértéket tartani annak szar ügy!
2016. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gábor19... ***** válasza:
Kb olyan vastag a tű mint egy ceruzabél. De mivel nem a húsba bőkik, hanem a bőr alá a vénába, itt kevesebb az ideg ezért kevésbé fájdalmas.. az esetleges ájulás az ami félelmetes:D
2016. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!