Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mai nap a reumatológián (...

A mai nap a reumatológián ( Sürgősségi és elsőbbségi beutalóval nem láttak el, mi ilyenkor a teendőm?

Figyelt kérdés

Egy valószínű fertőzés szövődményeként ( laborvizsgálat, vérvétel ma volt, hétfőn lesz eredmény), egy súlyos ízületi gyulladás lépett fel, amelyre a háziorvostól Rantudil forte tablettát kaptam, és beutalót laborba és reumatológiára, sürgősséggel. 5 óra várakozás után rosszul lettem, mert a laborba éhgyomri kellett menni, és szóltam, hátha a 10 perces vizsgálatra beférek. Erre gyakorlatilag elküldtek a fenébe, hogy mit képzelek, amikor 8 hetes várakozás és előjegyzési idő van. Mivel táppénzre nem vetettem magam, így legközelebb csak szerdán tudnék menni, de akkor meg már nem tudnak sürgősséggel. Mit tehetek ilyenkor, hova mehetek, ahol ellátnak? A körzetihez vissza kell mennem úgyis, addig meg célszerű várni?

Köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 26. 19:25
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Az előző vérvételen eltérés volt két májenzim magas értéket mutatott azt hiszem GOT ? GPT, továbbá valami LDH (?), ami utalt májgyulldásra, de nem csak ez, hanem a megnagyobodott és göbös nyaki nyirokrendszer. RF faktor eltérés volt, és a fehérvérsejt szám megemelkedett, meg még elég sok minden magas érték volt, amit nem tudok micsoda. Ezért kért még speciálisabb laborvizsgálatot az orvos, továbbá vesefunkciókat és reumatológiát. Ami nem jött össze. Csak nem akartam az egész kórtörténetem leírni.
2016. aug. 26. 22:25
 22/24 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a lapot, GPT magas. A GOT normális határérték. A többi nem stimmel.
2016. aug. 26. 22:31
 23/24 anonim ***** válasza:
Nézd, nem akartalak megbántani, a választ pedig megírtam, vagy fizetsz, vagy szívsz, sok embernek fáj mindenféle, senkit nem érdekel, a házidoki meg, te most tényleg azt gondolod, hogy bárkit érdekel egy szaros házidoki sürgősségi papirja? Elárulom, nem senkit nem érdekel, az akut, meg magyarországon, nem ott kezdődik, hogy fáj valamid. Oké, nincs tapasztalatod, ezért segítettem. És nem jó, h ilyen a magyar eü, de pillanatnyilag ez van.
2016. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Lett valami!?
2017. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!