Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat reggelente a hátam?

Mitől fájhat reggelente a hátam?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és időközönként előjön egy fura hatfájásom. Ez úgy néz ki hogy lefekszem aludni és hajnal 5kor arra ébredek hogy annyira fáj a hátam (a lapockák között) hogy alig birok mozdulni. Eleinte azt hittem az ággyal van a baj de már váltottam ágyat és nem akar múlni. Ez nem folyamatos mert most epp 3 napja tart az előtt pedig évekkel ezelőtt volt ilyen probléma. Nem tudom mi lehet a kiváltó ok általában magától elmúlik

2016. aug. 29. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak nem vettél valami drága memóriahabos matracot az ágyra, ami felveszi a test és a gerinc vonalát, akkor valószínűleg az a probléma,hogy helytelen a testtartásod alvás közben. Ahogy állva, úgy fekve is van helytelen és helyes testtartás, bár alvás közben elég nehéz befolyásolni.

Gerincferdülés van?

2016. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a lapockámnál akkor fájt a hátam, amikor még nem tudtam, hogy lúdtalpas vagyok és nem hordtam a speckó talpbetétemet. Az ortopédián azt mondták, hogy a lúdtalp miatt rossz volt a teher eloszlás, ezért fájt a hátam. Azóta megszűnt.
2016. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat nem tudo. Ludtaplam az tuti nincs. A tartasom meg... hat lehet olyan hogy egy hetig rossz tartasban alszok utana meg nem? Mondom ritkan jon ki max egy hetre utana elmulik. Ugyan ugy alszok kisbaba korom óta :D
2016. aug. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!