Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogtól lehet fogyni?

A drogtól lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Féreértés ne essék nem akarok drogozni de van egy ismerősöm aki az úgynevezett herbál/biófű től fogyott és én egyszer próbáltam nagyon sokat kellet ennem tőle így nem értem a dolgot . szerintetek ?

2016. aug. 29. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Dohányzástól is fogysz.
2016. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kávétól szerintem lehet,hamar átmegy a szervezeten.
2016. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A herbál/biofű nem azért veszélyes, mert fogysz. Hanem azért, mert iszonyatosan káros. Azért, mert még az orvosok sem tudják mi az összetevője, nem hogy te. És a rövid és hosszú távú hatásairól sem tudnak semmit.
2016. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Dohányzástól nem hiszem hogy lehet mert 6 éve cigizek mégse vagyok olyan nagyon vékony kávét is sokat iszok de nem igazán értem hogy jön ez ide :D Tudom hogy veszélyes nem is akarok herbálozni több eszem van annál ha szívnák is csak rendeset de ismerek sok herbálost és elég vékony mind pedig sokat esznek tőle
2016. aug. 29. 18:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor szokj le a cigiről és máris 10KG val több leszel. Na, mégis lehet nem? ;)
2016. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Genetikai is lehet a vékonyság. A drog miatt a szervezet sokat használ fel. Nézz a neten olyan képeket ahol függők vannak. Mindegyik csont vékony és nem is véletlenül.
2016. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azért híznak akik leszoknak cigiről mert stresszesek lesznek és ahelyett hogy cigiznének inkább esznek vagy legalábbis én valami ilyesmit hallottam :D
2016. aug. 29. 18:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet, hiszen az egész szervezetet tönkreteszi, ami miatt a szervezet nem lesz képes normálisan működni, amihez az is hozzátartozik, hogy nem lesz képes a normál testsúlyt megtartani.
2016. szept. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 homo ludensz ***** válasza:
49%

A drogos gondolom elsősorban drogozik azután eszik mint az alkoholista.Sokszor éhségérzete sincs ezért törvényszerű hogy veszít a súlyából.

A cigarettáról leszokóknál az van hogy a szervezet arra használ hogy ellensúlyozza a cigit az is felszabadul,az étvágy is megjön meg belép a cigi helyett valamilyen nasi.

Cigizem és 93-95 kiló vagyok a kábszert nem próbáltam.

2016. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
herbáltól kur va éhes lesz az ember :D
2016. szept. 1. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!