Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ilyen kellemetlen szagú...

Mitől ilyen kellemetlen szagú (büdös) a lábam?

Figyelt kérdés

24 éves N vagyok. Egy hajòn dolgozom ahol a harisnya kötelező.


Sajnos azzal a problémàval küzdök hogy nagyon büdös a làbam.

Sosem volt ilyen problémám.

A harisnyákat csak egyszer hasznàlom a cipőt pedig egy héten egyszer mosom.

Pròbàltam màr izzadásgàtlò sprét,làbra valòt,cipő sprét mindent ... Semmi nem használ!!!!

Tudnàtok segíteni mert iszonyat kellemetlen!


Ha pl fél òràt àztatom a làbam a fürdőkàdban,tusfürdővel akkor sem múlik el


Köszönöm!



2016. aug. 31. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vsz. a műszálas harisnyában befülled . Hetente egyszer áztasd ecetes vízben, az sokat segít. Itt pedig sok ötlet van (lehet, hogy már nézte [link] akkor bocs)
2016. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem 100% pamut harisnyáról beszélsz, úgyhogy attól van, egyértelmű. Ráadásul ha mosható a cipő, akkor az is valami műszálas anyag nyilván, nem bőr. Ettől van.


Csak akkor bújj bele ezekbe, ha kezdődik a munkaidő, és amint vége, máris húzz bőr cipőt 100% pamut zoknival, vagy még inkább legyél mezítláb amennyit csak tudsz.

2016. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ecetes vizet próbáld ki. Jó sok ecet kell bele. Egyik ismerősömnek olyan büdös volt a lába hogy vallatni lehetett volna vele és csak az ecetesvíztől múlt el.
2016. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ecetes víz szerintem is jó, én kend be esténként 1 hétig Canestein krémmel, nekem ettől elmúlt, nekem is büdös volt nylon harisnyában.
2016. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg hintőpor a cipőbe, hogy az izzadságot "felszívja"
2016. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éjszakára meg szódabikarbóna a cipőbe, az szagtalanít.
2016. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!