Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van égő érzés a térdem...

Mitől van égő érzés a térdem belső oldalán?

Figyelt kérdés
És hogyan tudnám elmulasztani? Folyamatosan úgy érzem hogy ég oldalt a térdem, de mint ha forró vízzel öntenék le. Ha lábra állok, ilyen merevnek érzem a lábamat, és alig bírok gyakorolni. Tegnap este 4, meg ma körülbelül 5kilómétert gyalogoltam az új cipőmbe. Szerintem attól lehet a fájdalom. De gyakran gyaloglok, fiatal koromba 9 évig vívtam, még most is hobbi szinten néha felnőtt edzére lejárok minden második héten. De soha nem éreztem még ennyire égető fájdalmat, pedig sokszor fájt a térdem már.

2016. szept. 1. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosan begyulladtak a térd izületek .Az új cipő eltérő járást okozott a megszokottól.

Fiatal koromba nekem sem volt térd problémám,most meg van .

Hidegvizes borogatás biztos jó tenne neki .Én 1 fürdőben kb 2 órát tartottam a 25 fokos vízben,és vagy 2x megismételtem .Szinte új lett a térdem.A tubus Flector kenőcsöt is elkentem rá. Pár napja nagyon megerőltettem,most kezdhetem én is előről .

2016. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A doki még Condrosulf 800mg tablettát is írt fel.Ezt 3 hónapig szedni kell

előző

2016. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!