Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat a térdhajlatom?...

Miért fájhat a térdhajlatom? Izomszakadás?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a jobb térdhajlatom de nem terheltem vagy ilyesmi..még csak nem is sportoltam max egy kicsit futottam de jelentéktelen mennyiségűt és nem futás kozben jelentkezett először a fájdalom ezért az izomszakadást majdnem teljesen kizártam már amikor kinyújtom a lábam akkor érzem legerősebben a fájdalmat de hajlított állapotban is érzem csak gyengébben. Duzzanat nincs..legalábbis még. A fájdalom ma délután óta jelentkezett fogalmam sincs miért :$ gondoltam keringési problémára mivel (kiskorom óta) kb mindig hidegek a végtagjaim de fogalmam sincs mi a bajom. Segítség. Valaki hasonló problémával? Mi lehet ez?

14/L



2016. szept. 2. 20:25
 1/3 anonim válasza:
Menj el orvoshoz.
2016. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre én is nyílván de nem szeretnék elmenni úgy hogy kiderüljön semmi komoly csak növök vagy bármi ilyen hülyeség..mert elég szerencsétlen vagyok és megtörténhet velem ilyesmi gáz dolog..szóval..további válaszok? Azért köszi első💕
2016. szept. 2. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Térdhajlatban lehet pl Baker ciszta, az eléggé fáj, jobb ha elmész orvoshoz.
2016. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!