Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész nap fáradtnak és lehango...

Egész nap fáradtnak és lehangoltnak érzem magam. Szedtem magne b 6 ot vérszaporítót béres actival plusz magnéziumot de nem nem lett jobb. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Akár mit szedek nem érzem hogy sokkal élettel telibb lennék... A vérnyomásom nagyon nagyon alacsony a pulzusom viszont 108-110 úgyhogy napi 1 kávénál többet nem is ihatok meg.. Szoptatok is még úgy hogy oda kell figyelnem mit szedjek be..olyanok válaszát várom akik tapasztalatból írják hogy nekik mi használt. Köszönöm.
2016. szept. 5. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs vashiányod?

Amúgy én a Lenkei közepes vitaminjától 1 hónap eltelte után sokkal energikusabb lettem.

2016. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De igen és vérszegény is vagyok.. de szedtem 1 éven át a neoferro folgammat és egyáltalán nem lett jobb...sokszor szédülök is és úgy érzem elájulok.. Vérszaporítóbol melyik lenne nekem a legjobb?
2016. szept. 5. 14:41
 3/8 Snorri ***** válasza:
Mióta van ez? Pajzsmirigyed rendben? Nekem 8 hónapos volt a fiam, amikor kiderült, hogy alulműködik.
2016. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg liszterzekenyseg?
2016. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ezekről semmit nem tudok.. Igazából miután a második kisfiunk megszületett. Egy ideig azt hittem szülés utáni rosszullétek de most tölti majd az egyet szóval már egy éve ez van.. Sokszor ha bemegyek egy boltba akkor sem tudom megcsinálni a bevásárlást mert elkezdek kéken látni és szédülni és muszáj kimennem.
2016. szept. 5. 15:11
 6/8 Snorri ***** válasza:
Szerintem mindenképpen irány a doki,vérkép,tsh (pajzsmirigy)-t is megnézetheti a háziorvos. Nem lettél fázós, túlsúly? Nekem ezek is voltak. De ha nem is az,akkor is ki kell vizsgáltasd, ez nem játék.
2016. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát első gyereknél 50 kilóval kezdtem 75 el szültem aztán 60 ra lementem a másodikat szintén 75 el szültem, most kapok fogamzásgátló injekciót ami miatt nem tudok fogyni pedig oda figyelek az étkezésemre és 70 nél lejjebb nem tudok menni.
2016. szept. 6. 08:16
 8/8 Snorri ***** válasza:
És nem lehet, hogy a fogamzásgátló injekció készít ki ennyire? Azon kívül a vérnyomásodra mit mond az orvos? Mondom, én a helyedben megnézetném, semmi extra, sima vérvétel, ami szerintem neked amúgy is kéne. Másnap már megvan az eredmény. Én a helyedben ezt a fogamzásgátló injekciót pedig elfelejteném. Gondold el mekkora teher a testednek, ha ettől nem tudsz lefogyni.
2016. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!