Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni, de nem...

Szeretnék lefogyni, de nem tudok lemondani az édességekről, cukros üditőkröl! Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni, de nem tudok lemondani az édességekről, cukros üditőkröl! 12 éves vagyok!

És hogy miért kell ennyi idősen fogyni? Azért mert nincs önbizalmam! Csúfolnak! És... rossz így!

Lovagolok, de az iskolánkban van néptánc, modern tánc, Hiphop! Szeretnék járni valamelyikre, de nem tudom mire!

Néptáncoltam alsóban és imádtam! De modern táncra jár az egyik barátnőm és jónak tűnik! A Hiphop is eléggé tetszik! Melyiken mozgok többet?

mit tegyek, hogy foggyak?



2016. szept. 6. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Több mint egy óra futás/nap.
2016. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a baj, hogy nagyon szeretem az édeset... én sokat mozgok, heti 3X súlyzós edzés és 1X cardio. DE ha ezeket nem csinálnám, igencsak felugrálnának a plusz kilók :/
2016. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. És sikerült lemondani az édességekről? Ha igen hogyan?
2016. szept. 6. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Édesség mellett fogytam eddig 21-22 kilót... Mondjuk a szénhidrátot nagyon lecsökkentettem, az édességeim különösen szénhidrátszegények. Ez nem kötelező, de nekem így is épp elég nehéz, máshogy nem menne.

A mozgás is rengeteget segíthet, persze önmagában nem fogy tőle az ember, bármennyit is mozog, simán kompenzálható evéssel.


A cukros üdítőknek a világon semmi értelmük, csak negatívumokat tudok róluk. Ne idd őket. Fejlessz egy minimális akaraterőt, pótold finom teákkal egy ideig vagy valami... Ja, a teába nem kell semmi, a teafű s az esetleges plusz növényi részek ízesítik.


Mozogj olyat, ami szimpatikus, az már rossz nem lehet :) Nekem fontos az izmaim fejlesztése, én súlyzózom, plusz biciklizek, túrázom, de tervezek egy picit futni is, a keringési rendszernek nem árt s alapdolognak is tartom egy szárazföldi emlősnél. Nos, ezek azért rátesznek annyit a kalóriaigényemre, hogy könnyebb legyen fogynom (pontosabban lehetséges legyen, mert nagyon keveset nem tudok enni).

2016. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. szept. 6. 20:57
 6/6 anonim válasza:

Édesség és cukros üdítők függőséget okoznak. Te függő vagy. Ennek megfelelően álljál hozzá, ha el akarod hagyni. Az ösztönző megvan: elhíztál és csúfolnak is miatta. Ha ezt meg akarod változtatni, akkor le kell mondanod a cukorról, bármilyen nehéz is legyen.


Mozgás szempontjából a hip-hop legintenzívebb a fentiekből, tehát azt próbáld ki.

2016. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!