Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért beszélgetek ennyit...

Miért beszélgetek ennyit saját magammal?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul, hogy elkezdek magammal beszélni, vagy éppen elkezdek egy sztorit elmesélni valakinek, akit csak én beképzelek, egy nem létező barát. Pl mi történt velem ma, vagy ha valami problémám is van, eljátszom, mintha valaki ott lenne mellettem, és szépen elmesélem neki a dolgokat. Alapjáraton visszahúzódó típus vagyok, igencsak zárkózott. Vannak barátaim, de velük is egyre zárkózottabb kezdek lenni.

17/l



2016. szept. 6. 21:50
 1/1 anonim válasza:

Valszeg pont azért mert visszahúzódó vagy:) Ezzel egyébként nincs semmi gond, én is így vagyok vele. Sokszor nincs kinek elmondani a bajaimat, így elmondom magamnak vagy vitatkozom magammal meg hasonlók :D


19/L

2016. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!