Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb milyen magas leszek?...

Kb milyen magas leszek? Anyukám 168cm, apukám 175cm, én pedig 164cm vagyok. Kb.1.5 év alatt másfél centit nőttem. Mennyi lehet majd a végleges magasságom? Elérhetem 170 cm környékét? 14/l

Figyelt kérdés
Már volt olyan, hogy egyszerre kb. 7-10 centit nőttem, azóta megálltam nagyjából.
2016. szept. 11. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Várhatóan a kettő között leszel valahol, de ez függ a táplálkozástól is.
2016. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet miliméterre pontosan megálapítani.

Van egy pár internetes teszt, ami a szüleid magasságából számolja ki a várható magasságodat.

De ez sem ad biztos adatokat, hiszen gyakran két egynemű testvér között is jelentős cm eltérés van.

Szerintem közepes magasságú leszel, de lehetsz ennél akár sokkal magasabb is. Rengeteg esetben nem a genetika,hanem a külső-belső hatások döntenek.

2016. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jaja. Igaza van az előttem szólóknak. Én is 14 éves vagyok, és nekem anya 167 cm, apa 178 cm, és én 173 cm vagyok, de a 18 éves nővérem meg 158 cm szvl:DD
2016. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!