Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van bármi olyan mellékhatása...

Van bármi olyan mellékhatása bármilyen parti drognak, amelyik másnap kiütéseket, hólyagszerű dudorokat okoz?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen mellekhatasa inkabb a parti k vaknak van :)
2016. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,mint bármi másnak. Mivel allergiát partidrog is okozhat. Akár maga a szer,akár az amiben feldolgozzák.
2016. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Remélem van.

Francnak kell ilyeneket szedni ?

2016. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Remélem az étrendben valahol megtalálható olyan anyag ami daganatot okoz!


A francért kell gonosznak lenni!

2016. szept. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az étrendben LEHET olyan anyag,ami daganatot okozHAT az olyanoknál,akik arra hajlamosak. A drogok viszont BIZTOSAN szellemi és testi leépülést okoznak MINDENKINÉL,hacsak nem hal bele előbb! Nagyon hülye példát hoztál fel!
2016. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen?


És szinte minden ember drogozik valamit a világon!

Cigi, alkohol ,kávé ,gyógyszerek ,narkotikumok...


Alig van olyan ember aki ne drogozna!

Mondjuk én nem álszentesítem magam ,őszintén megmondom ,hogy időnként szívok egy kis zöldet illetve nagyon ritkán iszom alkoholt ,a többi kizárva!

De ettől még nem érzem azt ,hogy én megbántottam volna valaha is valakit ezzel! Akkor nem értem miért kell rögtön gonoszkodni az emberrel?


A sors kiszámíthatatlan és azt szoktam mondani: Ne bántsd azt az embert aki sohasem bántott téged(Sőt még csak nem is ismered) ,mert lehet hogy holnap ő menti meg az életed!


Lehet hogy valaki drogos vagy narkós ,de ettől még nem biztos ,hogy ő lelkileg rossz ember lenne (és most nem védeni akarom itt a drogosokat)!

2016. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki itt "gonoszkodott" az nem én voltam.Annyit írtam,hogy az ételekkel összefüggő rákos megbetegedést nem lehet összehasonlítani a drogfüggők,élvezők betegségeivel, esetleg halálával.Tudod,enni mindenkinek kell és ha nincs abban a szerencsés helyzetben,hogy maga termelje , állítsa elő az élelmét,akkor akaratlanul is kénytelen káros anyagokat bevinni. Drogozni viszont nem kötelező,mint ahogy inni vagy dohányozni sem.
2016. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A drogos szándékosan szedi (miközben tisztában van vele, hogy káros), holott nem lenne muszáj (enni viszont muszáj). És azért ne hasonlítsuk már a kávét a droghoz.
2016. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem drogozom, nem azért tettem fel a kérdést. Szülinapot tartottunk egy helyen, és sanszos, hogy amíg egy pillanatra nem figyeltünk oda, valaki belecsempészett a barátnőm italába valamit.
2016. szept. 13. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!