Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan és hányszor kellene...

Hogyan és hányszor kellene "tisztítani" az alvós szemmaszkot?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, ami csak egy szimpla textilből készült maszk, hogy ne zavarjon a fény (baromi érzékeny vagyok rá, ha nincs rajtam, az első kósza napsugár azonnal felkelt). Nem tudom eldönteni, hogy az a jobb, ha csak úgy "hagyom", hoszen minden este letisztítom az arcom, vagy ha a mosószermaradékos anyaggal érintkezik a szemem állandóan? Azért egy ruha más, ez szorosabban van a fejemen, dgész éjszaka, és a szememről és környékéről van szó, ami ugye elég érzékeny. Nyilván "koszolódik", izzadhat a homlokom, könnyezhetek stb. Milyen gyakran és mivel kéne mosni? Vagy csak áztatni? Vagy? :D

Köszönöm a válaszokat előre is :)



2016. szept. 12. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ritkán mosom, nincs tőle semmi bajom.De ha óvni akarod a bőrödet, alternatív megoldásként moshatod habfürdős vagy tusfurdős vízben külön.Aztán jól kiöblíted, ennyi.
2016. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen aki ilyenben alszik, eddig mindig kiröhögtek :D

2016. szept. 12. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülye aki kiröhög.Én mellé füldugót is használok és így sokkal mélyebben alszom.Meg lehet szokni.
2016. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is szoktam használni mivel a sötétítést nem tudom megoldani és ha nem tudok elaludni a szem maszk megnyugtat es könnyebben alszom el. Én még nem gondolkodtam a tisztításán. Engem az tud zavarni hogy a vékony gumi pántja néha nyomot hagy a szemeim melett 😂
2016. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!