Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és úgy gondolom...

14 éves vagyok és úgy gondolom hogy kell nekem egy pszichológus?

Figyelt kérdés

Szóval egy """"átlagos """" tini lány vagyok. És szerintem depressziós vagyok. Tavaly ilyenkor kezdődött el szerintem már akkor is tudtam hogy nem minden oké... már akkor is volt hogy elkezdtem sírni hirtelen ..egyszer csak rám tört.. ennek valószínű kettő oka van egyrészt az apukám iránti gyűlölet miatta érzem magam így szóval én már nem is nevezem apának... a masik dolog pedig hogy mindig is lenéztek beszóltak a súlyom miatt.. egészségügyi gond miatt 4 év alatt legalább 30 kiló plusz ment fel .. majd most tudok ezen elkezdeni változtatni. Egyszerűen senki se ert meg senkibe se tudok megbízni.. anyám nem érti miért vagyok ilyen az apámmal..


Szerintetek tud segíteni egy pszichológus? Vagy örökre ilyen maradok?



2016. szept. 14. 21:25
 1/3 anonim válasza:
Azt javaslom hogy első körben a háziorvosodat keresd fel. Ő el tudja dönteni hogy tényleg kell-e kezelés, és beutalót is ad oda ahol helyre hoznak.
2016. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább fogyjál le! Nem basztatásból elmondó hogyan tudsz lefogyni!nem kell semmit külön megvenni semmi extra szerintem ennek egyetlen !ódszere van!

Egyszerüen aldd !ég hogy nem eszel 3hónapig halat écs salátát még vizet iszol se alkohol se szex se kábszer sem cigi sem chips sem cukor sem csoki sem kenyér sem tészta sem tej sem tejtermék csak hak saláta és víz vagy ha nem bírod akkor egyél egy kis gyümölcsöt második lépés kiválasztott menj el edzeni ha szegény vagy futni ha van rá keret akkor egy crossfittet vagy küzdősport órára mindegy a lényeg hogy jól izadj le minden alkalommal és lőkd ki magadból a zsírt a vizet

Ha rám hallgatsz le tudsz fogyni ha nem akkor sose lesszel boldog csak 3 szaros hónapról van szó úgyhogy csináld még ne legyél kuoac kaki mint a ragadtak nagyrésze!

2016. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a választ


#2 nem arról kértem oktatást hogy mit csináljak a kilókkal.. különben is amit te írtál az nem normális mivel 3 hónap alatt 30 kilo betegesen sok.. nem arra van kihegyezve a kérdés.. kösz

2016. szept. 16. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!