Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkasban, hátban fellépő...

Mellkasban, hátban fellépő fájdalom, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Annyival kiegészíteném a kérdést, hogy 3 éve rendszeresen dohányzom, illetve 2 éve gerincferdülést állapítottak meg, illetve gyógytornára kellett volna mennem, amit kihagytam. Ma arra lettem figyelmes, hogy a hátamban hullámokban jelentkező ... leginkább áramütéshez hasonlító fájdalom jelentkezett, illetve enyhe mellkasi fájdalmaim is voltak a későbbiekben.

2016. szept. 15. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
be vagy lőve?
2016. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, kedves barátom, arra vagyok kíváncsi hogy mégis a fájdalom melyik tényezővel kapcsolatos. Egyébként meg ha lennél szíves és kötelet akasztanál a nyakadba, azt szerintem az ismerőseid, a barátaid, de még a családod is egy nagyszerű döntésnek könyvelné el.
2016. szept. 15. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.nekem is van gerincferdülèsem ès sok màs finomsâg.csigolyakopàs,plakkok,csontsziget.bejârtam vele mindent rtg,ct,csontszintigràfia.voltam fizikoterâpiàn,masszàzson,de nem ért semmit.viszont a csontkovàcs kezelés nem volt rossz.és igen,fâjhat róla a mellkasod is,nekem is fàj de nâlam nemtudjàk hónapok óta hogy mitõl.gyógytornâra is jàrtam.a csontkovàcsot kipròbàlhatod meg a masszàzst.ha van pàrod ô is megtud masszirozni,ajànlom a felmelegitett testàpolós vagy izületi krèmes masszàzst.be a mikròba és kellemes nem forrò,melegre mikrózni a krèmet.ellazít hidd el.azért egy gerinc rtg se àrtana vagy ct,hogy nem e nyom vmi idegszàlat a csigolya.remélem tudtam segiteni.jobbulàst nekünk :-)
2016. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!