Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sok suta ember miért hiszi...

A sok suta ember miért hiszi azt, hogy a fű olyan nagyon addiktív/rossz?

Figyelt kérdés
De tényleg. Csak azt hallani/látni hogy jaj a fű ilyen nagyon egészségtelen ( végül is persze az, mert füstöt szívsz be a tüdődbe ), hogy mennyire addiktív ( sokkal könnyebb leszokni róla mint az alkoholról vagy a cigiről ), meg hogy ha valaki elkezdi akkor már rögtön egy drogos köcsög, meg már rögtön keményebb cucc kell neki, és rászokik a herkára. Kis utánnanézéssel megtudnák, hogy ez nem így van. De nem, ők csak élnek a kis anti-füves világukban. Miért?

2016. szept. 15. 21:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%
Miért ne? A sokkal könnyebb leszokni is azt jelenti hogy függő leszel tőle. Mi olyan szörnyű az életedben hogy ilyen szemétre szorulsz?
2016. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nekem éppen semmi, köszönöm egész jó az életem. A válaszodból ítélve pedig te is ilyen kis suta, elfogult emberke lehetsz, aki inkább elhiszi hogy a fű milyen rossz, minthogy utánnanézzen a dolgoknak.
2016. szept. 15. 21:50
 3/33 acelsziv ***** válasza:
39%

[link]

Olvasgassál kisgyerek, de a drogdealer haverod baromságait szajkózd.

2016. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
37%

Az alkohol és egyéb kábítószerek hatása alatt elkövetett bűncselekmények, gyilkosságok száma egyre csak nő.

Ezekben a statisztikákban a füveseknek is helyük van.

Személyes tapasztalataim is vannak, egy ismerősöm csak úgy "szórakozásból" szúrt át egy pillangókést a kezemen.

Előtte 10 perccel szívott 'rendeset és ahogy ismerem a tagot, soha nem csinált volna ilyet, ha eszénél van.

A suta az, aki a legalizálást és terjesztést pártolja, mert nincs tisztában azzal, hogy pontosan mi az amit elszívnak.

Nem egy 'nagyöreget ismerek ezen a téren, akik állításuk szerint "csak" füvet szívtak, egyéb anyagokat csak néha próbáltak ki, és az iq-ja az összesnek a seggem alatt van.

Javaslom a füveseknek inkább szívjanak töltőgázt, az hamarabb butít és öl, elősegíti a természetes kiválasztódást.

2016. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
23%
Kedves kérdező! Tudod egyáltalán mit jelent a suta? És köszönöm, volt szerencsém "csak" füveshez. Tudom mit tett az a szar egy egykor szépreményű sráccal. Csak volt egy hülye haverja aki bedumálta neki hogy a fű az nem is kábítószer....
2016. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
56%

Valahogy sikerült úgy leélnem 41 évet, hogy nem próbáltam semmilyen drogot, mondjuk én az itallal is így vagyok, utoljára szerintem 2 éve ittam egy pohár citromos sört.

Én így is jól érzem magam, és ha abból indulok ki, hogy ez nekem is sikerül, akkor gondolom más is élhetne így. Ezek mind felesleges dolgok. Jobb ember vagy attól, hogy te füvezel?

2016. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ezt is, mint mindent lehet okosan csinálni. Aki túlzásba viszi, az fasz. Ennyi. Tudni kell mi a határ, ha valaki nem bírja a piát, ne igyon. Ha tudja nem bírja a füvet ne füvezzen. Azt hiszitek én minden nap tépek? Dehogy.
2016. szept. 15. 22:09
 8/33 anonim ***** válasza:
50%
Ne magyarázd a bizonyítványod kérdező. Egy dolog hogy te tönkre akarod tenni magad, de legalább ne állítsd be jó dolognak azt a szemetet.
2016. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 acelsziv ***** válasza:
67%
Ennyi erővel igyál sósavat te barom. Az is öl és pusztít és nem számít, milyen mennyiségben viszed be.
2016. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
50%
Az alkohol károsabb mint a fű. Ha az öreg Feri bá mesél egy piás sztorit fiatalkorából, azon mégis mindenki mosolyog. Teljesen igaza van a kérdezőnek, ti csak azért dühöngtök így, mert ez kiváló alkalom a felsőbbrendűség érzet habzsolására. De k*rvára nem vagytok jobb emberek mint egy normális füves, bármennyire is jólesne nektek. Vissza kéne venni a rosszindulatból és tájékozódni.
2016. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!