Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ludtalp + koverseg = labfajas....

Ludtalp + koverseg = labfajas. Megoldas?

Figyelt kérdés

40-es kover ferfi vagyok, ludtalppal. A bal labamnal a bokamnal a labfejem felso - kozepso resze honapok ota faj. Probaltam cipot valtani, vettem az uzletben ludtalp betetet, semmi nem segit.

Tudom, az lenne a jo megoldas, ha ledobnek mondjuk 10 kilot. Ez nehezen menne nekem foleg, hogy most mar gyalogolni is nehez.

Valami egyeb hasznalhato otlet?



2016. szept. 16. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Jól tudod, le kell fogynod és menj legalább az ortopédiára.

Nézz körül a ludtalpkezeles.hu, vagy a gerincgyogyito.hu oldalon.

2016. szept. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az üzletben vett lúdtalpbetét nem a te lábadra való, talpvizsgálat kell és megfelelő betét és persze orthopédiára is el kellene menned.

Ha rendbejön a lábad, akkor majd tudsz mozogni, addig diétázz, egyél kevesebb zsíros, fűszeres és édes ételt, több zöldséget és gyümölcsöt.

2016. szept. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezeket a lúdtalpbetéteket. A cipőket nem arra tervezték, hogy benne még pluszban megemeljük a láb egyes részeit fél-1 centivel, főleg fent és fent oldalt már nem ott lesz a láb, ahol kéne, ezért kényelmetlen lesz.
2016. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 - Olyan cipővel kell hordani, aminek kivehető a talpbetéte.
2016. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az eredeti betét akkor is alacsonyabb.
2016. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!