Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan fáj a derekem...

Állandóan fáj a derekem alváskor, különböző matracokon, illetve még egy jó ideig, miután felkeltem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Matracomra tanakodtam, Inkább kemény, mint puha, de nem is az a beton. Nagyon szerettem rajta aludni. Amikor máshol aludtam, ott kókuszmatrac volt, ott is rettenetesen fájt, majd egy másik barátnőmnél, akinek nagyon puha ágya van. Mindegyiken rettenetesen fáj és olyan érzést kelt, hogy amikor összekuporodok (=magzatpóz), szinte már egy gömbbe, akkor nem fáj. Ugyanúgy érzem a fájdalmat, de valahogy mégis sokkal jobban esik, mintha csak az oldalamon feküdnék simán vagy a hátamon/hasamon.

Mitől lehet ez?



2016. szept. 23. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lumbosacrális izületi érintettség, esetleg enyhe gerincsérv (ha ischiászos fájdalmak is vannak). Szerezz be egy teniszlabdát a gerinced alá az érintett területen, segít.
2016. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kálciumot, magnéziumot, D3 vitamint szedjél. Gyógytornát naponta végezz! Menj el a reumatológiára, hogy megröntgenezzenek.
2016. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kálciumot felejtsd el csak ha nem akarsz jó csigolyameszesedést még!
2016. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!