Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csíp ennyire? Solutio...

Miért csíp ennyire? Solutio antisudoricát használok, és kegyetlenül csíp és viszket tőle a hónaljam, pedig nem vizesen kenem rá.

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy mivel borzalmasan izzadok, ahogy felkenem, a nedvesség távozna, de így nem tud, és ezért. Szerintetek? Legyetek szívesek adjatok valami tanácsot, mert nem bírom elviselni már minden este (ilyen sűrűn kell használnom), más meg nem használ.
2010. ápr. 24. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nem bírja a bőröd akor nem lehet használni, én se tudom mert nagyon irritál. Amúgy nem egészséges hogy lezárja a pórusokat sokan nem bírják.
2010. ápr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

NEE !!! használd minden este, én nagyon megjártam vele, ugyanez volt a gondom , mint neked, én is nagyon izzadok, kentem minden este, és szinte lemarta a bőröm!!

Egy héten max. 2x kend, előtte mosd le a hónod alját szapanos vízzel, és töröld teljesen szárazra! szerintem most ne használd egy darabig, addig is kend hintőporral. a magam tapasztalatából mondom, hogy tényleg állj le vele, mert én nagyon pórul jártam vele, hogy állandóan kentem. alig birtam elviselni bármilyen ruha is hozzáért, szinte télyleg nem volt ott bőröm, varas volt meg gennyes!!!

remélem meggyőztelek! :D

Üdv

2010. ápr. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

használj belőle kevesebbet.

nem kell magadra önteni....

2010. ápr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Direkt zsebkendőre szoktam ráfordítani 2* az üvegcsét, hogy ne szívja magába annyira, mint a vatta, és ne csorogjon rajtam,tehát nem használok sokat. A hintőport is próbáltam, de sajnosnem vált be. Esetleg hintőporból van valamilyen jobb márka, ami jó lenne? Vagy esetleg másmilyen gyógyszertári izzadásgátló? Mert ez már tényleg kegyetlen, esténként alig bírok elaludni, annyira sz@r.
2010. ápr. 24. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!