Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek van tapasztalata a...

Kinek van tapasztalata a Budapesti Plasztikai Intézettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, elsősorban a zsírleszívás és a hasplasztika árak, részletfizetések. Az oldaluk nem ír konkrét összegeket, így nem tudom, mennyi lenne hozzávetőlegesen, amit félre kellene, hogy tegyek... kövér vagyok, napi szinten bántanak a kollégáim, gyűlölöm magam.

2016. szept. 26. 18:43
 1/5 anonim válasza:
Én nagy fogyás után ott kotottem ki hasplasztikan. Nagyon szivesen elmondom a tapasztalataimat ha ram irsz priviben! Árakat is tudom.
2016. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak konzultáción voltam. nem volt szimpatikus a hely, nem választhatod ki az orvost magadnak, az orvos meg csak körbe mért, aztán eldöntötte szerinte mit hogyan kéne nekem kb semmi beleszólásom nem volt. mindig van náluk ilyen-olyan akció de még úgyis drágább, mint más klinikákon. agyon vannak hirdetve, nekem túl puccos, nincs arra igényem, hogy méreg drága éttermi kaját egyek műtét után és hogy a Széchnyi térnél műtsenek. Az egyik ott dolgozó mutatta a hasplasztikáját, hát elég kontár munka volt, ha az ott dolgozókat így elcseszik akkor bele sem merek gondolni velem mit tettek volna. úgy érzem már-már “tömeggyártás” amit ők csinálnak, elveszik az egyéniség
2018. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Én is voltam konzultáción és nekem teljesen pozitív tapasztalatom volt. Kedvesek voltak, segítőkészek, mindent elmagyaráztak, minden kérdésemre válaszoltak. A hely igényes, szép és a visszajelzések alapján jó munkát végeznek a dokik. Rajtam kívül kb csak gazdag külföldiek voltak ott, ha ők ilyen helyen csináltatják, akkor annyira szar hely csak nem lehet.

2018. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyilván velem is kedvesek voltak, nem azzal volt a bajom. hanem, hogy ez nem egy bejelentkezés nélküli fodrászat, meg nem is a glamour napok, hogy ilyen-olyan kuponokkal meg akciókkal szabassam át magam. találtam jobb orvost, jobb helyet, velük nincs tapasztalatom, ennyi.
2018. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: és milyen helyet találtál? Minden érdekel, ebbe a fenti intézetbe csak úgy belefutottam a neten. Egyelőre hanyagolom a hasplasztikát, de mellfelvarrásra mindenképp kell keresnem, jövő nyáron meg akarom csináltatni.
2018. aug. 27. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!