Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb füldugó a...

Melyik a legjobb füldugó a világon alváshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég költöztem ki Angliába,ahol sikerült egy olyan házban szobát bérelnem,ahol lakik egy 2 és egy 4 éves kislány is. Mondanom sem kell,hogy mind a kettő elég aktív 0-24-ben. Ebbe beletartozik a dübörgés,rohangálás,ordibálás,bőgés és játékok dobálása.

Nagyon szeretem a gyerekeket,de egyszerűen nem tudok tőlük aludni,pedig a munkámból kifolyólag hasznos lenne kipihentnek lennem,ami ilyen állapotban nem egyszerű.

A tetejében még van itt egy kutya is,ami egész éjszaka ugat és vonyít.


Sajnos otthon a csendhez voltam hozzászokva,szóval nekem már a madárcsicsergés is megzavarja az álmomat,pedig annak rendje és módja szerint el szoktam fáradni rendesen munka után,ám mégsem megy.


A kérdés: tudnátok ajánlani valami extrém hatékony füldugót? Teljesen mindegy milyen árban lehet kapni,vagy hogy hol,a lényeg,hogy hatásos legyen! :)


Köszönöm a válaszokat!


2016. szept. 26. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
És hogyan fogsz felkelni ?
2016. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyenlőre el akarok aludni! :)

Az egy másik idő problémája,amit majd orvosolok :)

2016. szept. 26. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban próbáld meg, a viaszos típusok nekem nem jöttek be, a többi kb. ugyanaz, valamelyest segíteni fog. Nekem az a bajom a füldugókkal, hogy a dübörgésen nem segít :-)
2016. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A felkelést meg pl. egy okoskarkötővel megoldod :-)
2016. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben kapható viaszosat használom, zenélő szomszéd ellen és horkolás ellen is hat. A mobil ébresztőhangját viszont átengedi.
2016. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!