Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tanács mit tegyek...

Unicornis11 kérdése:

Valami tanács mit tegyek pattánsok ellen?

Figyelt kérdés

használok fogamzásgátlót (cypromix) 2.levélnél tartok de nem látok javulást.. lehet kell neki több idő?

ha valaki szedte ezt tudna irni pár sort róla?!

Most kaptam homeopátiás bogyokat is Selenium mettalicum és sulfur ioditum valaki erről valamit esetleg?

minden válasz nagyon érdekel és persze tanács is..

VAGY VALAKI EGY VÉGLEGES MEG SZÜNTETÉSRE MONDANA DOLGOT ....



2016. szept. 27. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az okát kéne megtalálni.

Ha már felnőtt vagy, akkor nyilván nem normális, ha nagyon pattanásos vagy. Lehet pl. gond a hormonokkal. Ha erre te még fogamzásgátlót szedsz, akkor nemhogy nem segít, de még egyéb gondjaid is lehetnek. Pl. sok probléma alakul ki ösztrogén többlet miatt, pl. mióma, ciszta, endometriózis.

2016. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok :/
2016. szept. 27. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor még simán belefér, hogy pattanásos vagy.

Semmiképp se szednék ezért fogamzásgátlót.

2016. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát csak elég gáz mert nem sima pattanások hanem jó nagyok,gennyesek és ha ki fakad tiszta seb és ott marad a heg..
2016. szept. 27. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Végleges megszüntetésre egy dolog: a rendszeres nemi élet. Tudom, hogy fiatal vagy..de ez van.
2016. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: ez hülyeség! Semmi köze a pattanásokhoz.


Kérdező, ha ennyire durva pattanásaid vannak, akkor érdemes lenne egy hormonvizsgálat.

2016. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hormon vizsgalatom volt hát csak úgy irnak fel fogamzásgátlót elméletileg semmi eltérő dolog nincsen ami ne lenne normális...

Roaccutant meg a Sotretet nem merem be vállalni elég durva mellék hatásokat olvastam..

2016. szept. 27. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!