Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor tudom, hogy hajnalban...

Amikor tudom, hogy hajnalban kelnem kell (5-kor kelek), rendszeresen megébredek az éjszaka kb 3-4 alkalommal, van hogy többször, mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Ha tudom, hogy alhatok ameddig akarok reggel, akkor egyszer sem kelek fel.

2016. szept. 28. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne, mert én is így vagyok vele. :D Van, hogy egyáltalán nem is tudok aludni. Múltkor 4-kor kellett kelnem, de 2:30-kor sikerült elaludnom kb. -.-
2016. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószinüleg izgulsz, hogy el ne aludj, ezért nem tudsz mélyebben aludni. az agyad nem engedi. állíts be egy korábbi ébresztőt is, csak azt nyomd le és aludj vissza. ezzel jelzel a szervezetednek, hogy lassan itt az idő, de még lehet pihenni.igy visszaalszol arra a kis időre is. idővel meg leszoksz róla. nekem sikerült!(nem biztos hogy elsőre is megy, 2-3 alkalom kell hogy ezt is megszokd)
2016. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha meg nem tudtok elaludni igyatok forró kakaót és nézzétek a tvt! :) mindig bejön nekem, persze minden ember más
2016. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a citromfűtea természetes nyugtató

egy próbát megér

2017. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Pontosan így vagyok. Ha tudom, hogy reggel mennem kell valahová, egész éjszaka nem tudok nyugodtan, pihentetően aludni. És sehogy nem tudom ezt kiiktatni magamból.
2017. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!