Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb oldali borda alatti...

Jobb oldali borda alatti szúró fájdalom . Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok 12 éves korom óta jelentkeznek a tünetek kb 3-4 havonta. Nehéz légzés tompan, bár néha kicsit erősebb szűrő érzés a jobb oldali borda alatt néha hányinger érzettel is jár. Volt mar nálam többször az ügyelet de le tudtak annyival hogy legbuborek. Voltam ultra hangon is az ügyeleten de ott sem lettem okosabb. Általában 1-2 napig tart. Este 6-7 fele kezdődik es az éjszakák borzalmasan telnek kb hajnali 3-4ig. Mi lehet az oka? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 30. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet az epeutak,illetve az epehólyag,de akár a máj betegsége. Hasi UH-val nem minden elváltozást,ehet észlelni. Menj el a háziorvosodhoz( ő elküldhet gastroenterológiára),sebészetre.
2016. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!