Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok fiú. És elég...

16 éves vagyok fiú. És elég vékony vagyok 54 kiló. Rendszeresen eszek 1 nap többször is. De egyszerűen nem tudok hízni. Valakinek van ötlete, hogy mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy alkatilag vagy ilyen.Lehet,hogy azért,mert növésben vagy és a szervezeted több energiát használ a magasságodra,mint a hízásra. Ha így van,akkor mikor befejeződik a növésed elkezdesz hízni. De persze betegség is lehet, pl. pajzsmirigy túlműködés,de az ilyenkor még ritka.
2016. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
genetika esetleg
2016. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

genetika, soha nem fogsz meghízni.

nem segít a b vitamin, nincs férged, 30évesen se hízol el, csak hogy megelőzzem a felesleges válaszokat

Csak a súlyzó segít, olvass utána

2016. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10ezer 1 pár kézi súlyzó. Súly nélkül 1kg, ha könnyű, növeled kg onként. 10kg nál már 20-30kg pluszban leszel.

Ha a gyakorlatok és infok:

[link]

vagy youtube

chris ho

powerbuilder

ldcfitness

shop.builder

ron williams

athlean-x

ez végtelen

2016. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia velem ugyan ez van teljesen normális ilyen a genetikád,képes vagyok akár megenni egy nap 8 embernek elég ételt és semmit nem hízok
2020. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!