Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tanuláshoz milyen agyserkentő...

Tanuláshoz milyen agyserkentő étrend kiegészítőket illetve alternatív módokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok és úgy érzem szükségem van plusz segítségre. A tapasztalataitokra kíváncsi lennék. Esetleg erről: [link] tudtok valamit? Vagy a neurixről?

2016. okt. 3. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

az MDMA/Extasy és a hasonló szerkezetű gyógyszerek (pl Ritalin) rövid távon bizonyítottan működnek, de hosszú távon függőséget okoznak és szétb.sszák az agyadat.


szerintem ilyen szarokra, amit belinkeltél fölösleges kidobni a pénzt.


Én inkább azt javasolnám, hogy

1. folyamatosan tanuljál, ne csak a vizsgaidőszakban.

2. ne fészbúk és más soc.network-ok mellett tanuljál, mert így szart sem ér.

3. Egyedül tanuljál az idő nagy részében, mert a többiek dumálása/mászkálása bezavar. (nyilván az tök hasznos, ha néha kikérdezitek egymást)

4. vegyél vissza a folyamatos bulizásból.

5. Ügyelj a normális táplálkozásra

6. ügyelj arra, hogy mindennap aludjál 7-8 órát.

7. ne igyál sok kávét vagy energiaitalt.

2016. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vitaminok pl. B vitamin.
2016. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el, hogy milyen mesterséggel akarod megkeresni a megélhetésedet!!!
2016. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az "építő" hozzászólást. Nem járok bulizni egyáltalán... Élni nincsen időm nem hogy bulizni... Ha kioktatásra van szükségem akkor azt kérek. Nem tudsz rólam semmit úgy hogy kösz a feltételezést de el kell keserítselek azon kis létszámú emberek közé tartozik aki reggeltől estig z egyetemen van és el jár sportolni mert mozgás nélkül nem érzi jól magát. Viszont a tanulással mindig is gondjaim voltak mert folyamatosan fáradt vagyok. A fekete teára kezdek immunis lenni ezért gondoltam hogy váltok. A zöld teát nem szeretem. Az életem a saját dolgom. Ha abban kérek tancs adást elmegyek egy szakemberhez köszönöm....
2016. okt. 5. 01:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Telefonról nem látok minden hibát úgy hogy a helyesírásról nem kérek kommentárt. Köszi.
2016. okt. 5. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!