Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az érdekelne milyen mélyen...

Zsenell kérdése:

Az érdekelne milyen mélyen van a bőr alatt a zsírréteg?

Figyelt kérdés
Hát az a helyhet hogy sebész akarok lenni. És a zsírleszívásért jó pénzt kapnék, az érdekel hogy hány centi ményen van, vagyis mekkora vágást kell ejteni hogy a zsírréteghez jussunk?

2016. okt. 4. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hát az a helyhet hogy sebész akarok lenni. És a zsírleszívásért jó pénzt kapnék, az érdekel hogy hány centi ményen van, vagyis mekkora vágást kell ejteni hogy a zsírréteghez jussunk?"


Hát persze...

A zsírleszívás nem egészen így működik.

2016. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tudod, a zsír az egy szövet. Sejtekből áll, ezek egymáshoz tapadnak, erek vannak benne, stb.

Ne úgy képzeld, hogy egy tartály fel van töltve zsírral, aztán csak meg kell csapolni.


Ja, és a zsírleszívás után olyan hegek maradnak, amelyeket minden orvos utál, annyira nehéz vele utána dolgozni. Rosszabb, mintha 100 késszúrással intézted volna el az illetőt, de túlélte volna.

2016. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Helyesiras rovat, aha...


Jaj, kisgyerek, de sokat kell meg neked tanulni mire egyaltalan az orvosi szakma kozelebe engednek...

2016. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jó helyen van ez a helyesírásban: pl. a "helyhet" és társai.


Kedves kislány!

Elhiszem, hogy jó lenne kevés munkával és tanulás nélkül sok pénzt szerezni, de azért ez nem lesz egyszerű!

A zsír nem olyan, hogy megbököd, azt' kifolyik - az több részletben jön csak ki, és egy része mélyen van. Azért be kell menni elég mélyre!

2016. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne higgy ezeknek, a sebészet tök egyszerű! Kés, villa, olló, meg egy kis kézügyesség kell hozzá. Most odanézek a műtőasztalra, hogy milyen mélyen kezdődik a zsírszövet... aha, nem is olyan mélyen, nyugi. Otthon is elkezdheted a műtéteket, de a sterilitásra vigyázz, minden műtét előtt moss kezet. Meg egy gázöngyújtóval melegítsd meg előtte a műszereke!
2016. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyzok és fiú. És plasztikai sebésznek tanulok. Csak egy egyszerű kérdésem volt, szeretném kiismerni hogy melyik réteg milyen vastagságú, mert később ha odajutok nem akarom a gyomráig felvàgni a pácienst. Már sok módszert làttam a pp óráimon ( az ilyen óráimon gépekkel és eszközökkel dolgozunk, néha boncolunk ) de majd a műtőasztalon nem tehetem meg azt mint akkor a békával hogy vagy 9 helyen felvágom.. tudom hogy 2 zsírréteg van; egy fehérzsírréteg és egy barnazsírréteg, amit leszívnak az általában a fehér, tudom hogy a bőrben erek futnak, kis hajszálerek hálózzák be, de a kérdés az, hogy a felszínhez/ legfelső bőrrétehekhez képest közel, vagy mélyen van a zsírréteg?
2016. okt. 7. 06:27
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, telefonról sokat írok helytelenűl
2016. okt. 7. 06:27
 8/11 A kérdező kommentje:
*helyzet *vagyok..
2016. okt. 7. 06:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

jejzusom... hol tanulsz te 'plasztikai sebesznek', valamelyik Del-Amerikai banankoztarsasag zugklinikajan?


Az orvosi egyetem - tudod, az, amelyiket 10 ev alatt vegzed el erettsegi utan-, na szoval az orvosi egyetem elvegzese elott teged a szike kozelebe nem engednek elo paciensnel. Kajakra a gyk-n akarod megtanulni az emberi anatomiat?


Haladjunk tovabb, nincs itt semmi latnivalo, unatkozo napkozis kamukerdese (ahogy szokott).

2016. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szabad kerdezni, hol is tanulsz te? Melyik egyetem az, ahol 17 eves orvostanhallgatokat oktatnak?
2017. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!