Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » (KATT! ) Miért vagyok ilyen...

B.Robi kérdése:

(KATT! ) Miért vagyok ilyen fáradt? Eddig abszolút nem voltam ilyen alvós típus. Ma meg már imádkozom, hogy ágyba kerüljek. (KATT! ) 15/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves másodéves Gimnazista vagyok. Mostanában nagyon-nagyon fáradtnak érzem magam akármennyit is alszom. De semmi féle fizikai munkát nem végzem, és tanulni sem igazán kezdtem még el. Tavalyi tanévben meg reggel 5-kor keltem este 6-ra értem haza és még segítettem is itthon apának és általában éjfélig tanultam. De olyan is volt, hogy hajnali 2-kor hagytam abba. És egyáltalán nem éreztem volna hogy fáradt vagyok. Sőt még néha eljártam bulizni is tavaly. Mostmeg egyszeruleg semmihez sincs energiám. De valahogy most fizikálisan sem vagyok toppon. És gyakran szoktam szédülni is. Szüleim már szóltak, hogy szedjem össze magam, de egyszerűen semmi de semmi energiám nincs.



2016. okt. 4. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozhatnál valami vitaminnal, sok esetben segít. Vagy előtte elmehetnél vérvételre is.
2016. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tavalyi év benyújtotta a számlát.
2016. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!