Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol vagyok minden nap faradt?

Mitol vagyok minden nap faradt?

Figyelt kérdés
Minden nap hazaerek, beesek az agyba, majd este felkelek, lefurdok, eszek, es aludnom kell tovabb. Nagyon sokat alszom meg is csak faradtabb vagyok mint eddig voltam. Sose volt ilyen problemam, de ez mar zavaro, hogy minden nap elkesek a sulibol mert nem birok felkelni, hiaba alszok mar delutan 3 ota. A suliba orakon ha lerakom a fejem elalszok. Nem tudok figyelni se koncentralni annyira almos es faradt vagyok. Mi lehet a bajom? Valakivel tortent mar ilyen?
2016. okt. 5. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigybetegség, depresszió, stb
2016. okt. 6. 00:14

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!