Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz vérkép!? Mit jelentenek...

Rossz vérkép!? Mit jelentenek ezek az eredmények?

Figyelt kérdés

Húgysav:397

GPT: 36

CRP 38,6

Thrombocita: 387

vvt süllyedés: 27

ezeknél a legtöbb az eltérés,még pár an aminél több, de ott miniműlis az eltérés.

Orvoshoz menni fogok, de csak jövőhéten sajnos.


2016. okt. 5. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs az izületed gyullagásban ?
2016. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valami komolyabb fertőzésed van?

akkor szokott a CRP ilyen iszonyat magas lenni.

a többi is lehet gyulladásos marker, a magas húgysav meg a sejtszétesés miatt van...

2016. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőnemű vagy ? Betartottad az ajánlást, hogy vérvételt megelőző 12 órán belül nem étkezel ? Ugyanakkor eközben ittál megfelelő mennyiségű vizet ? Ezek az értékek még nem igazán utalnak semmire és a háziorvos nyilván javasolni fog egy kb. 2 hetes diétás kúrát és akkor megismételteti a laborvizsgálatot. Akkor lehet majd a két vizsgálati eredmény összevetésekor valamit mondani.
2016. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a 12 órás evést nem tartottam,nekem nem azt mondták soha hanem,hogy reggel, utoljára kb éjfélkor-fél 1kor ettem. A vért pedig reggel fél11kor vették le.

Nő vagyok és nagy túlsullyal.

Nem tudok róla,hogy lenne fertőzésem.

A koolyabba alatt mit értesz?

2016. okt. 5. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!