Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magnéziumpótlás oké így?

Magnéziumpótlás oké így?

Figyelt kérdés
egy kicsit stresszes életvitelt élek most, és szeretnék beiktatni egy kis kúrát magnéziumpótlással néhány hétig, esetleg egy hónapig. azt olvastam ilyenkor legalább 500mg-ot javasolnak belőle. nemrég kezdtem szedni egy multivitamint abban van 100, és most kaptam béres magnézium+b6-ot abban tablettánként 250. arra gondoltam ha abból szedek napi kettőt+ a multivitamint abból lehet valami bajom? illetve hogy kéne elosztani a 3 tabit a nap folyamán? tudom hogy természetes forrásokból sokkal jobb lenne pótolni de jelenleg ez van
2016. okt. 5. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tul adagolod max menni fog a hasad

Reggel-delben-este vedd be.

Igyal eleg vizet!

2016. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kivizsgálást követő orvosi javallatra akarod, vagy a gyártó reklámjának hatására ?
2016. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy a számtalan nyomelem közül mi alapján épp a magnéziumot választottad ki? De igaza van az első válaszolónak, legfentebb fosni fogsz tőle. Én meg hozzáteszem, és sokkal rosszabbul fogsz aludni is. Majd meglásd...
2016. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
magnézium+b6ot egyöntetően szokták javallani stresszre, nem? miért alszok rosszabbul? :(
2016. okt. 5. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezd kisebb adaggal.
2016. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!