Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhatott ennyire,1...

Mitől fájhatott ennyire,1 csésze tea? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Tegnap reggelizés után megfürödtem, majd ittam egy csésze kihűlt teát. Szomjas voltam így egybe lehúztam de ahogy leért annyira elkezdett fájni a gyomrom és kisugárzott a hátamba is, hogy le kellett guggolnom. Enni tudok rendesen, viszont még kicsit most is fáj. Nincs semmilyen Betegségem (tudtommal), és ha jól tudom a gyomrom sem szűkülhetett össze ennyire gyorsan.

2016. okt. 6. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha tul sokaig azott bene a teafu, akkor kioldodik belole a csersav es attol fajhat a gyomrod.
2016. okt. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de amikor leért a tea szó szerint ahogy lehúztam a csészével, akkor kezdett el kegyetlen módon feszülni a gyomrom. Nem ázott sokáig, nem "rendes" tea volt :)
2016. okt. 6. 06:43
 3/6 A kérdező kommentje:
egyébként többször is éreztem ilyet sima vízzel is, ha keveset ettem előtte, de ilyen iszonyatosan még sosem fájt.
2016. okt. 6. 06:44
 4/6 anonim ***** válasza:

"ha jól tudom a gyomrom sem szűkülhetett össze ennyire gyorsan"


Mennyire gyorsan? Mióta szűkül össze a gyomrod és mitől? Valami fogyókúrától?

2016. okt. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerüen a gyomrodban volt egy csomó levegö és a tea miatt "beszorult", feszítette a gyomorszájat.
2016. okt. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem fogyóztam soha, vékony vagyok. Levegőre nem is gondoltam lehet akkor csak az volt
2016. okt. 6. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!