Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koraszülött osztályokon az...

Koraszülött osztályokon az ott dolgozó orvosok sok hálapénzt kapnak?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
????????Miért is?Általában nem!
2016. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod?
2016. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én kérdezem, nem mondom.
2016. okt. 6. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. A mi kisbabánk is volt PIC-en születése után. Mi - és több más szülő is - ajándékkosarat vittünk az osztályra. Egyrészt ott több orvos foglalkozik a picikkel - nincs egy "kiemelt" - , másrészt még ott vannak a nővérek is, akiknek a munkája szintén nélkülözhetetlen. Mi ennyi embernek nem tudtunk hálapénzt adni (sajnos), vagy ha adtunk volna, akkor az személyekre bontva nevetségesen kis összeg lett volna. Ezért döntöttünk egy viszonylag drága ajándékkosár mellett - mindenkinek jutott belőle.

Azt el tudom képzelni,h ha vmi komolyabb beavatkozásra kerül sor, v ha egy orvos, nővér kiemelkedően sokat tesz egy babáért, ott adnak a szülők hálapénzt. De alapjában véve ez szerintem nem az a"zsíros" meló.

2016. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kifejezetten az az osztály, teljesen más mentalitásúak az ottani dolgozók, mint mondjuk egy sebész vagy egy szülész. Koraszülöttekkel dolgozni, annyi tragédiát és örömet végigélni nem ugyanaz a műfaj, mint kiszedni egy fél gyomrot vagy megcsinálni egy 50 perces császárt.
2016. okt. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!