Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas pulzusszám mire utal,...

Magas pulzusszám mire utal, ha nyugalomban is 100 körül van, és a vérnyomás nem magas?

Figyelt kérdés

Különösebb panaszt nem okoz,különösebben ideges se vagyok, de akárhányszor mérem, v mérik, mindig 100-105110 körül van, a vérnyomás 110-120/70-80.

Milyen betegség ez,és kell e rá szedni gyógyszert?


2016. okt. 10. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Tùlsùlyos vagy elhìzott vagy?


Csalàdban van/volt-e szív èrrendszeri beteg?


Ülő èletmódot folytatsz-e? Sport?

2016. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg te is szívbeteg vagy, nekem is kicsit alacsony vérnyomás mellett elég magas a pulzusom, még gyógyszer mellett is 80-100 közötti nyugalmi helyzetben, ha kicsit mozgok, pakolászok felmegy 130-150 közé, 1szer el is ájultam mikor 220 fölé ment, még gyógyszer mellett is kiakadt egyszer úgy, hogy a nyomásmérő nem mért, errort jelzett többször, amúgy radiofrekvenciás ablációt javasoltak
2016. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy mire utal?

A korodra amit nem írtál meg.

A nemedre, amit szintén nem írtál meg.

Az idegállapotodra, amit ugyan említettél.

A testsúlyodra, magasságodra, amit szintén nem írtál meg.

A családi életedre, amit szintén nem írtál meg.

Valamilyen betegségre, amit megint csak nem említettél.

Stresszre, ha van. ( iskolai, munkahelyi, magánéleti)

Ha ezeket titokban tartod, akkor miből lehetne ítélni? E nélkül nem lehet tudni, hogy ez betegség e, és kell e rá szedni gyógyszert.

Jut eszembe: dohányzási, alkoholizálási, drogozási problémáid vannak e, ill. használsz e ezek közül akár egyet is? Nos ezekre a kérdésekre adjál magadnak őszinte választ, aztán megtudod az igazságot. Meg még: megvagy elégedve magaddal, az életeddel, a családoddal, a munkahelyeddel?

2016. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!