Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert kohogok es faj a mellkasom?

Miert kohogok es faj a mellkasom?

Figyelt kérdés

Hetfon a bal oldalt a mellkasom el kezdet fajni majd at tert a jobra hetfon csak ez volt.

Kedden fajt es egy kicsit szedultem.

Szerdan pedig mar el kezdtem kohogni es fajt a melkasom mindig valtozo hogy a mellkasom melyik reszen faj de altalaban a mell resznel.


Kerlek ertelmes valaszolat irjatol.



2016. okt. 12. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor kezd el fájni? Mozgásra? stresszre? Nyugalomban is fáj? Mindig ugyanannyira fáj? Mikor szűnik meg?
2016. okt. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megfázás, hörghurut, tüdőgyulladás, bármi lehet, menj el a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet.
2016. okt. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elso kerdezo

Ezen a heten kezdodot es olyan mintha amikor van egy lila foltod a labadon es aszt meg nyomod olyan a fajdalmat erzek. Arra hogy kb mikor az mindegy amikor jon volt olyan ebbe a 4 napba hogy amikor nyugot voltam.

2016. okt. 13. 09:15
 4/5 A kérdező kommentje:

Elso kommentelo

Nem mindig ugyan ugy valamikor kevesbe de valamikkor ugy hogy muszaly le ulnom

2016. okt. 13. 09:16
 5/5 A kérdező kommentje:

Kortol fug a dolog?

Meg ha kocogok akor mar faj vagy ha ugralok

2016. okt. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!