Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Derék/vese fájdalom? Mitől?...

Derék/vese fájdalom? Mitől? Hogy lehetne elmulasztani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan egy hete fáj a derekam jobb oldalt... Vannak jobb és rosszabb pillanatok is. Ülni, feküdni tudok, ha jó irányban van a derekam, mert akkor nem fáj. Van aki szerint a vesém fázott meg. De...mindig fel voltam öltözve és a derekam is mindig be volt takarva. Esetleg meghúzhattam valamikor? Vagy egy apró mozdulattól csípődhetett be? Nagyon tud fájni égő érzés mintha kést döfnének bele. Amióta fáj kenem kenőccsel minden nap. Egy gyulladáscsökkentő krém az. De még most is fáj... Orvoshoz nem szeretnék elmenni, mert a háziorvosom...hát...sok dologhoz nem ért. Valószínűleg a dohányzásra fogná és max algopirint irna fel... és sajnos ez nem vicc. Esetleg nem tudna valki tanácsot adni? Mi a jó rá és mi nem? Hogy tudnám végre elmulasztani?
2016. okt. 12. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltarent próbáltad?

2016. okt. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csontkovács
2016. okt. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a háziorvosoddal nem vagy megelégedve, válts.

Ha nagyon fáj, menj ügyeletre.

Lehet bármi probléma. Nekem a vesegyulladás indult így :(

2016. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a vesehomok aztan pár évre rá a vesekő indult így!

Ilyenekkel ne háziorvoshoz menj, hanem kórházi rendelésre. Csinálnak egy ultrahangot és ha a veséddel van probléma akkor azt látni fogják.

2016. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!