Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülemben sípoló hangot...

A fülemben sípoló hangot hallok megállás nélkül. Nagyon idegesít: Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Most voltam vele a fülorvosnál. Azt mondta hogy nincs vele semmi baj, tökéletesen hallok, pedig már annyira zúg a fülem hogy nincs semmi életkedvem. Alvásnál is csak ezen töröm az agyam és még aludni sem tudok. Én nem tudok így élni és még csak 14 éves vagyok. Űgy érzem hogy ha ez nem fog javulni az egész életem el van rontva az egész életem semmit nem tudok így élvezni. Valaki tud erre megoldást vagy volt már hasonlóan ezzel a fül témával?

2016. okt. 14. 09:54
 1/2 klopusz ***** válasza:

Szervusz!


A fülzúgás lassan népbetegséggé válik. Gyógyszer nincs ellene, bár lehet kapni ilyen készítményt (Aurecon ring stop), de az annyit és mint halottnak a csók. Legalábbis tapasztalatom szerint. Pszichológust szoktak ajánlani, mivel ez általában a stressz tünete. Ő valószínűleg tud segíteni. Egy próbát talán megér.

2016. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem most veszítettem el a maradék életkedvem
2016. okt. 14. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!