Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elszívtam egy fűves cigit...

Elszívtam egy fűves cigit most ez mikor megy ki belőlem teljesen?

Figyelt kérdés
Tehát az van hogy elszívtam egy fűves cigit.. És utána még gépezzem itthon. Egyszerűen el keztem be aludni majdnem és be pánikoltam . :D a tarkómra mint ha jégkapolást tettek volna meg az orromra. Egyik ismerosommel talalkoztam időközbe, és fellépett egy hanucináció egy masik emberre hittem azt hogy ő mpsolyogtam.mebtem felé és utána vissza.. KB majdnem sírtam.. Ez mennyi ideig tart ?? Nagyon rossz élményem volt soha nem akarok ilyet!!!! Viszont a ki probalast nem bántam.meg hihetetlen... Hidegrázás és yorsan vert a szíven ilyen plusz pánik félelem jott rám !:(
2016. okt. 15. 04:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez nem fű volt
2016. okt. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ???
2016. okt. 15. 11:04
 3/11 anonim ***** válasza:
valami szintetikus sz@rt szívtál
2016. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ez ki megy a szervezetből teljesen ? :o Egyébként meg néztem fű szaga volt ez a folytó sz@r . . :D
2016. okt. 15. 15:16
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi az hogy színtetikus szar ? :o rendesen meg kellett gyújtani és szívni 2-3 slukk ztán hatott is lassan rá 20 percre :S
2016. okt. 15. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:
te nagyon buta vagy ne haragudj... Minek drogozol ha semmit nem tudsz a drogokról?
2016. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak ki próbáltam mert meg kináltak légyszi mond már el :((
2016. okt. 15. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit mondjak?

Nem fű volt, valami bio szar amibe 1000 féle vegyület lehet. de nem hiszem hogy maradandó károsodást okozott, a szervezetedből meg már tuti kiment.

Ha nagyon félsz nyugodtan menj el orvoshoz, köti a titoktartás szóval nem mondja el senkinek, nem lehet belőle bajod

2016. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtam bocsi! Nem voltam orvosnál egyenlőre most jól vagyok akkor ennek utóhatása nem is lesz ki ment teljesen ? Köszi előre is! :o
2016. okt. 20. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, már rég kiment
2016. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!